Помогите пожалуйста!!!!!!!! Одна сторона трикутника на 5 см менше від другої і на 7 см менше від

третьої. Знайдіть найменшу сторону трикутника (у см), якщо його периметр 60 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.

Ответ:

1ст =x

2ст=x+5

3ст=x+7

p=60см

x+x+5+x+7=60

3x+12=60

3x=48

x=16

2ст = 16+5 =21

3ст=16+7=23