Одна сторона трикутника на 2 см менше від другої і на 3 см менше від третьої. Знайдіть найменшу

сторону трикутника (у см), якщо його периметр 35 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Савелий Бударин.

Пошаговое объяснение:

а=x

b=x+2

c=x+3

P=35см

x+x+2+x+3=35

3x=35-5

3x=30

x=10—a

10+2=12—b

10+3=13—c

ответ: а=10см, b=12см, c=13см. наименьшая сторона=10см