Моторний човен за 7 годин проплив 24 км проти течії та повернувся назад. Знайди швидкість моторного

човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки дорівнює 1 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Баймуханов Ильяс.

Ответ:

7 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость моторной лодки, км/ч.

24/(x-1) +24/(x+1)=7

24(x+1)+24(x-1)=7(x+1)(x-1)

24(x+1+x-1)=7(x²-1)

48x=7x²-7

7x²-48x-7=0; D=2304+196=2500

x₁=(48-50)/14=-2/14 - этот корень не подходит по смыслу задачи.

x₂=(48+50)/14=98/14=7 км/ч