У баскетбольному матчі взяли участь команди "Сокіл" та "Зірка". Команда "Сокіл" Здобула 49% очок,

на 4 очка менше, ніж "Зірка". Із яким рахунком закінчився матч?Відповідь на задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Baran Igor.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 100%-49%=51% очок здобула команда "Зірка"

2) 51%-49%=2% очок різниця між командами

3) 2% - 4

4:2×100= 200 очок -100%

4) 200:100×49=98 очок здобула команда "Сокіл"

5) 98+4= 102 очок здобула команда "Зірка"

Сокіл - 98

Зірка - 102