У трьох мішках 60 кг цукру. В першому на 15кг більше, ніж у другому, а у третьому — втричі більше,

ніж у другій. Скільки кілограм цукру у кожному мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Азаренко Анастасия.

Ответ:

9кг,24кг,27кг

Пошаговое объяснение:

1 мешок - х+15

2 мешок - х

3 мешок - 3х

х+х+15+3х=60

5х=45

х=9 - второй мешок

9+15=24 кг- первый мешок

3×9=27 кг - третий мешок