Знайдіть число, якщо його 0,8 дорівнює 72.​


Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

72÷0,8=90

Или

0,8= 80%

72÷80=0,9

0,9×100=90