Робін Бобін Барабек мандрував країною велетнів і зголоднів. На всі гроші він купив 200 пляшок

кефіру. (Одна пляшка кефіру коштує 160 грн, а порожня пляшка випив кефір і зрозумів, що досі голодний. Тоді він здав порожні пляшки й на отримані гроші знову купив кефір, випив кефір і так далі. Скільки пляшок кефіру випив Робін?

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

308 випив.

Пошаговое объяснение:

1)200*80=16000 грн отримав після того як здав 200пляшок.

2)16000:160=100 пляшок він купив.

3)100*80=800 грн отримав після того як здав 100пл.

4)800:160=5 пл. Купив на отримані гроші.

5)5*80=400 грн

6)400:160=2 пляшки (ост 80 грн.)

7)2*80=160

8)160:160=1пляшка.

9)200+100+5+2+1=308пляшок випив і 80грн. залишилось.