Накресли квадрат площа якого дорівнює площі прямокутника зі сторонами 4см та 9см


Ответы на вопрос

Отвечает Сахипгареев Ильдар.

Ответ:площа прямокутника дорівнює 4*9=36см2.Площа квадрата також дорівнює 36см2.Необхідно накреслити квадрат зі сторонами 6 см. (корінь з 36=6)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Чистова Юлия.

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника=4*9=36см^2

Отже, потрібно накреслити квадрат зі стороною 6см, так як 6*6=36