Оксанка хоче сплести з блакитних намистин 15 волошок. На кожну волошку йде 112 намистин. Третина

всіх потрібних намистин в Оксанки є. Скільки намистин їй треба докупити? будьласка рішіть с поясненнями!

Ответы на вопрос

Отвечает Брысков Егор.

Ответ:

1120.

Пошаговое объяснение:

1) 15*112=1680 - намистин треба на 15 волошок

2) 1680/3=560 - намистин є в Оксанки

3) 1680-560=1120 - потрібно докупити