3. Розв'яжи задачу. У Маринки було 17 намистин з метеликами і 9 намистин із квітами. Після того, як

сестра їй подарувала кілька намистин, у дівчинки стало 39 намистин. Скільки намистин подарувала Маринці сестра?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.

Відповідь:

39-(17+9)=13 намистин

Покрокове пояснення:

1) 17+9=26(намистин)-є у Маринки;

2) 39-26=13(намистин)

Відповідь: 13 намистин подарувала сестра Маринці.