Автотуристи за три дні проїхали 1040 кілометрів. За перший день вони проїхали 2/5 всього шляху, а

за другий — 3/8. 2 - числитель, 5 - знаменатель3 - числитель, 8 - знаменатель

Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Екатерина.
1) 1040 * 2/5 = 2080/5 = 416 (км) - проехали в 1 день
2) 1040 * 3/8 = 3120/8 = 390 (км) - проехали во второй день
3) 1040 - ( 416 + 390) = 1040 - 806 = 234 (км) - проехали в 3 день