1) Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 16 см. Знайти площу квадрата, периметр якого

дорівнює периметру цього три-кутника.2) з двох міст, відстань між якими 1104 км, вийшли назустрічодин одному два потяги. Вони зустрілись через 8 годин. Швид-кість першого потяга 80 км/год. З якою швидкістю рухався дру-гий потяг?САМОСТОЯТЕЛЬНАЯ ПОМОГИТЕ ССРОЧНО!!!!!(И УМОВУ ТОЖЕ НАПИШИТЕ ПЖЛСТ).​

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

1)

Р трикутника= а*3=16*3=48 см

Р трикутника = Р квадрата, а значить, що Сторона квадрата 48:4=12 см

S квадрата = а*а= 12*12=144см квадратних

2)

1. 80*8=640 (км)- проїхав до зустрічі перший потяг

2. 1104-640=464(км) - проїхав другий потяг

3. 464:8=58(км/год)

Відповідь: другий потяг рухався зі швидкістю 58 км/год

Пошаговое объяснение: