Юрко взяв з коробки а його 1/5 а сестричка 2/5 всіх цукерокскількицукерок було в коробці

спочатку, якщо в сестрички цукерок на 2 штукибільше, ніж у Юрка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кристина.

5÷1=5 3÷5=0,6

5÷2=2,5 3÷2,5=1,2

0,6+1,2=1,8 5-1,8=3,2