ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ 5. Ширина прямокутника дорівнює 18 см, а довжина на 18% більше. Знайти площу

прямокутника. 6. За перший день туристичний теплохід пройшов 7,5 км, за другий- в 1,2 разу більше, ніж за перший, а за трутій-0,8 того шляху, що пройшов за другий день. Який шлях пройшов теплохід за три дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Клименков Илья.

Ответ:

5. 18*118/(100)=21.24

 S=21.24*18=382.32

6.7.5*1.2=9 - за 2 день

  9/0.8=11,25 - за 3 день

  7.5+9+11.25 - всьго за 3 дні