1.Одна сторона прямокутника 8,5 см , а друга становить 60% першої. Знайти периметр та площу

прямокутника. 2.Розв'язати рівняння а)1,17х+0,32х=3,725 б) (4,7+х):3,8=10,5

Ответы на вопрос

Отвечает Bojko Gleb.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a= 8.5

b = (60*8.5)/100 = 0.051

P= 2*8.5 + 2* 0.051 = 17+0.102 = 17.102

1,17х+0,32х=3,725

1.49x = 3.725

x = 2.5

(4,7+х):3,8=10,5

(4,7+х)=10,5*3,8

4.7 +x = 39.9

x = 39.9-4.7

x=35.2