1063". У гаражі стоїть 30 автомобілів. Вантажні ав- томобілі мають по 6 коліс, а легкові — по 4.

Скількияких автомобілів у гаражі, якщо всього коліс 168?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зезюльчик Миша.

Ответ:

6 легкових, 24 вантажних

Пошаговое объяснение:

Розв'язання:

Нехай х – легкові автомобілі, тоді 30 – х – вантажні автомобілі. Складемо рівняння    

х • 4 + (30 – х) • 6 = 168

4 • х + 180 – 6 • х = 168

180 + 4 • х – 6 • х = 168

180 + 4 • х – 4 • х – 2 • х = 168

180 – 2 • х = 168

2 • х = 180 – 168

2 • х = 12

х = 12 : 2

х = 6

Відповідь: 6 легкових, 24 вантажних автомобілів.

Отвечает Гуменная Мила.

Ответ:12 легковi и 20 вантажнi

Пошаговое объяснение: