В гаражі стоїть 30 авто. Вантажні мають по 6 коліс, а легкові - по 4 колеса. Скільки якіх авто в

гаражі, якщо всього колес 168. Допоможіть будь ласка. Буду вдячна.

Ответы на вопрос

Отвечает Осталецький Влад.
Нехай вантажних авто - х, а легкових - у. В гаражі стоїть 30 авто, тому складемо рівняння:
х + у = 30
Вантажні мають по 6 коліс, а легкові - по 4 колеса, всього колес 168, тому складемо рівняння:
6х + 4у = 168
3х + 2у = 84
Вирішимо систему рівнянь:
х + у = 30 |*(-2)
3х + 2у = 84

-2х - 2у = -60
+
3х + 2у = 84
___
х = 24

х = 24
24 + у = 30

х = 24
у = 6

Всього 24 вантажних авто та 6 легкових.