Два електропоїзди одночасно відійшли від однієї станції у протилежних напрямках. Швидкість першого

поїзда 130км/год , а швидкість другого -на 30 км/год менша. Яка відстань буде між електропоїздами через 4 години.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

690

Пошаговое объяснение:

130 -30 =100 Швідкість першага

100+130=230 Сума Швідкістей

230*3=690