2 електро поїзди одночасно відійшли від однієї станції в протилежних напрямках. Швидкість 1 поїзда

130км/год а 2 на 30 км/год менша.Яка відстань буде між електропоїздами через 4 год

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Аделина.
1) 130 - 30 = 100 (км/год) - швидкість другого поїзда
2) 130 + 100 = 230 (км/год) - швидкість віддалення
3) 230 * 4 = 920 (км) - буде відстань через 4 години
Відповідь: через 4 години відстань між поїздами буде 920 км.