Гвинтокрил за 4хв пролетів 8 км. Швидкість літака у 5 разів більша за швидкість гвинтокрила.

Скільки кілометрів пролетить літак за 20хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Таня.

Ответ:

200 км

Пошаговое объяснение:

8/4=2 км/год

2*5=10 (км/год) - швидкість літака

10*20=200 км

Відповідь: за 20хв літак пролетить 200 км