Срочно!!!!Гелікоптер за 2 год пролетів 440 км.Літак був у дорозі 3 год .Швидкість літака в 3 рази

більша ніж швидкість гелікоптера.На скільки більше кілометрів пролетів літак за 3 год ніж гелікоптер за 2

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.
440÷2=220(км)
220•3•3=1980(км)
1980-440=1540(км)
Ответ: 1540 км