Гелікоптер за 2 год пролетів 440 км.км літак був у дорозі 3 год.Швідкість літака в 3 раза більша,

ніж швидкість гелікоптера.На скільки більша кілометрів пролетів літак за 3 год,ніж гелікоптер за 2 год

Ответы на вопрос

Отвечает Kirichenko Vova.
1) 440:2=220(км)-пролетів гелікоптер за 1 годину
2)220*3=660(км)-пролетів літак за 1 годину.
3)660*3=1980(км)-був у дорозі літак
4)1980-440=1540(км)
Вілповідь: літак пролетів на 1540 км більше.