один майстер працювал 7 днів, а другий -5.перший налаштував на 8 антен більше, ніж другий. скільки

антен налаштувал кожен майстер,якщо вони працювали з однаковою продуктивністю? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Soima Viktoria.

Пошаговое объяснение:

7-5=2 (дня) 8 антенн

8:2=4 (антенны) за 1 день

7*4=28 (антенн) 1 мастер

5*4=20 (антенн) 2 мастер