мастер налаштував мікроскопи протягом трьох днів. Другого дня налаштував 21 мікроскоп, що на 9

мікроскопів більше, ніж першого дня, і на 3 більше, ніж третього дня. Скільки мікроскопів налаштував майстер за три дні​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ксения.

2-й день - 21 микроскоп

1-й день - (21 - 9) = 12 микроскопов

3-й день - (21 - 3) = 18 микроскопов

Всего - (21 + 12 + 18) = 51 микроскоп

Ответ: 51.