Перший майстер працював 7 днів а другий 5 днів Перший налаштував на 8 антен більше ніж другий

Скільки антен налаштував кожен майстер якщо вони працювали з однаковою продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Чечётко Костя.
7-5=2( дня) 8 антенн
8:2=4( антенны) за 1 день
7*4=28(антенн) 1 мастер
5*4=20(антенн) 2 мастер