У трьох ящиках 78,5 кг яблук. У другому ящику-на 2,4 кг быльше ніж упершому,а в третьому на 4,4 кг

більше,ніж у другому.Скільки кілограм яблук в кожному ящику? (Пам'ятаєте, що розпочинали ми розв'язання з : Нехай х- це....)

Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пускай:

Первый:х

Второй:у

Третий:z

x+y+z=78.5

x+2.4=y

z=4.4+y

z=4.4+2.4+x

x+x+2.4+6.8+x=78.5

3x=69.3

x=23.1

y=25.5

z=29.9