СРОЧНО!!! У трьох ящиках є 36 кг яблук , до того ж у другому вдвічі більше ,ніж упершому ,а у

третьому на 4 кг менше , ніж у у другому. Скільки кілограмів яблук є в кожному ящику?(записати рівняння ,розв'язання та відповідь.)

Ответы на вопрос

Отвечает Худолей Дарья.

х - яблук у першому ящику, звідси: 2х - яблук у другому ящику.

2х-4 - яблук у третьому ящику.

х+2х+2х-4=36

5х-4=36

5х=36+4

5х=40

х=40/5

х=8(кг) - у першому ящику;

8*2=16(кг) - у другому ящику;

16-4=12(кг) - у  третьому ящику;