Знайдіть число a, якщо середнє арифметичне чисел4,6; 7,2 і a дорівнює 5,2


Ответы на вопрос

Отвечает Замалиев Рафаэль.

Ответ:

3,8

Пошаговое объяснение:

За правилом с.а.: (4,6+7,2+а)÷3=5,2.

Звідси 11,8+а=5,2×3

11,8+а=15,6

а=15,6-11,8=3,8