В одному ящику було в 6 разів більше апельсинів, ніж у другому. Після того, як з першого ящика

взяли 23 апельсини, а в другий поклали 7, апельсинів у ящиках стало порівну. Скільки апельсинів було у другому ящику спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюков Макс.

Ответ:

36 апельсинів i 6 апельсинів

Пошаговое объяснение:

x - апельсинів спочатку в другому ящику

6х-апельсинів в першому ящику спочатку

(6х-23) - стало апельсинів в 1-му ящику

(х + 7) - стало апельсинів у другому ящику

Складемо і вирішимо рівняння, знаючи що апельсинів стало рівну кількість:

6х-23=х + 7

6х-х=7+23

5х=30

х=30: 5

х=6 апельсинів у другому ящику спочатку

6 * 6=36 апельсинів у першому ящику спочатку