1) Знайти 5% від 45. 2) У школі навчаються 500 учнів. Скільки учнів припадає на 20%? 3) Знайти

середнє арифметичне чисел 35, 50 і 20. 4) Знайти середнє арифметичне чисел 5,2 8,6 та 4,2. 5) Знайти 18% від 1800.

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45*0.05 = 2.25

500*0.2 = 100

(35+50+20)/3 = 35

(5.2+8.6+4.2)/3 = 6

1800*0.18 = 324

Отвечает Гафаров Александр.

Ответ:

1. 2,25

2. 100

3. 35

4. 6

5. 324

Пошаговое объяснение:

1. 45 - 100%; х - 5%; х = 45*5/100=2,25

2. 500 -100%; х - 20%; х =500*20/100=100

3. 35+50+20/3=35

4. 5,2+8,6+4,2/3=6

5. 1800 - 100%; х - 18%; 1800*18/100=324