Y=2x-3осыған кесте керек және графигі ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

у=2х-3

бұл жерде ең алдымен х ке мән бересің,

х ке 0 береміз,сонда (2*0)-3=-3

х ке 1 береміз,(2*1)-3=-1

х ке 2 береміз,(2*2)-3=1

Енді өзің график сызасың.