Фермер з першої ділянки зібрав 5т684кг картоплі а з другої у 29разів менше 3/8всієї картоплі він

продав.Скільки картоплі фермер продав?

Ответы на вопрос

Отвечает Хабарова Полина.

Відповідь:

2т 205 кг продав фермер

Покрокове пояснення:

1. 5684:29=196(кг)- зібрав з 2-ї ділянки

2.5684+196=5880(кг)- з обох ділянок

3. 5880*3/8=735*3=2205(кг)