Знайти периметр (в см) рівнобедреного трикутника, основа якого 8 см, а проведена до неї висота - 3

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутыря Сергей.

У нас есть прямокутний трикутник, висота поділила основу.

8:2=4 (протилежний катет)

бічна сторона=3 см

За т. Піфагора:

c=√a^2+b^2

c=16+9=√25=5 см

P=5+5+8=18см

Отвечает Тюкова Поля.

Ответ:

16+9 =√25 = 5 см

P = 5 + 5 + 8= 18 см

Пошаговое объяснение: