У трьох вагонах 840 т вугілля. Скільки тонн вугілля в кожному вагоні окремо, якщо в першому та

другому вагонах разом 650 т, а в другому та третьому - 360?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

480;170;190

Пошаговое объяснение:

1)840-360=480(т) вугілля в першому вагоні

2)840-650=190(т) вугілля в третьому вагоні

3)480+190=670(т) вугілля в третьому та першому вагоні разом

4)840-670=170(т) вугілля в другому вагоні

Відповідь: 480 т. вугілля в першому вагоні; 170т. вугілля в другому вагоні;190т. вугілля в третьому вагоні.

Перевіряємо:

1)480+170=650 т. вугілля разом в першому та другому вагоні

2)170+190=360т. вугілля разом в другому та третьому вагоні разом.