у першому вагоні було 12675 т вугілля у другому на 984 Т меньше ніж у першому. у третьому на 9293 Т

меньше ніж у першому ідругому разом. Скільки тонн вугілля було у третьому вагоні​

Ответы на вопрос

Отвечает Безбабнова Владислава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12675-984=11691 т - во 2 вагоне

12675+11691=24366 т - в двух вагонах

24366-9293=15073 т - в 3 вагоне