У трьох вагонах 840 т вугілля. скільки т вугілля в кожному вагоні окремо ,якщо у першому і в

другому разом 650 т. , а в другому та третьому 360? допоможіть будь ласка =)

Ответы на вопрос

Отвечает Лысогорский Александр.
А - перший вагон
b - якої вагон
с - третій вагон

a+b+c=840
a+b=650 
b+c=360 

a+b+c=840
a+360=840
a=840-360
a=480

a+b=650
480+b=650
b=650-480
b=170

b+c=360 
170+c=360
c=360-170
c=190

Перевірка:
a+b+c=840
a=480
b=170
c=190
480+170+190=840
840 = 840 
Все вірно

Відповідь:
перший вагон = 480
якої вагон = 170
третій вагон = 190