Внимание нужно только краткое условие даю 20 баллов 1557. Заасфальтувавши 27,5 км шляху,

ремонтники ви.конали 25 % плану. Скільки кілометрів шляху треба заасфальтувати за планом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Кирилл.

Відповідь:

планували-?

проклали-27,5км=25% усього шляху

1)27,5/25=1,1(1%)-км шляху якого планували прокласти                    2)1,1*100=110(км)        2-ий спосіб    1)27,5*4=110(км)  Відповідь: робітники планували прокласти 110 км шляху.