Знайдіть суму коренів рівняння 5х+10=15х+40і 2[-5x+10}=30


Ответы на вопрос

Отвечает Гурін Даша.

5x+10=15x+40

5х-15х=40-10

-10х=30

х=-3

2(-5х+10)=30

-10х+20=30

-10х=10

х=-1

итак. -3+(-1)=-4

ответ : -4