Одне з чисел на 12 більше за друге. Знайдіть ці числа якщо їхня сума дорівнює-23. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Алена.

Ответ:

.................

Пошаговое объяснение:

НЕХАЙ ОДНЕ ЧИСЛО х, А ДРУГЕ х+12

СКЛАДАЄМО РІВНЯННЯ:

х+х+12=-23

+12=-23

=-12-23

=-35

х=-17,5 - перше число

-17,5+12=-5,5 - друге число