У коробці лежать 8 червоних 2 синіх і 20 зелених олівців. Дівчина навмання виймає олівець. Яка

ймовірність того що це не зелений олівець​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Егор.

Відповідь:

8+2+20=30

20:30*100=66.6%

Покрокове пояснення:

Отвечает Тутушева Ольга.

Ответ:

Всього v коробці лежать 2 + 4 + 10 = 16 олівців.

1) 2/16 = 1/8; 2) 4/16 = 1/4; 3) 12/16 = 3/4.

Потрібно взяти щонайменше 2 + 4 + 1 = 7 олівців, щоб серед них обов'язково був синій олівець.