У коробці е 20 олівців синього червоного і зеленого кольорів. синіх у 6 разів більше ніж

зелених,червоних менше ніж синіх.скільки червоних олівців в коробці . На шести квадратах написали числа яке найменше число можна скласти використовуючи всі ці квадрати 309,41,5,7,68,2-це числа які в квадратах помогите пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.
Пусть зелёных х карандашей,тогда синих будет 6х карандашей,а красных 20-(6х+х)=20-7х.Если х=1,то 20-(7*1)=13 красных карандашей,а это больше чем синих.Значит х=2,тогда 20-(7*2)=6 красных карандашей.Зелёных получается 2 карандаша,а синих 2*6=12 карандашей.Ответ:2 зелёных карандаша,12 синих карандашей и 6 красных карандашей.