На двох клумбах росте 85 кущів троянд. Скільки кущів троянд росте на першій ділянці, якщо на другій

їх росте у 4 рази більше, ніж на першій

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

17кущів троянд.

Пошаговое объяснение:

Пусть х буде перша ділянка, тоді на другій ділянці в 4рази більше 4х, разом 85

Складаємо рівняння

х+4х=85

5х=85

х=85/5

х=17кущів троянд на першій ділянці

На другій ділянці 4х, підставляємо значення х

4*17=68 кущів троянд на другій ділянці

Відповідь: 17кущів троянд на першій ділянці