У трикутника ABC сторона АВ більше за сторону ВС на 5 см, а сторона Ас - 20 см. Знайдіть невідомі

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 45см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Измайлов.

Ответ:

АВ=15см; ВС=10см

Пошаговое объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності

Тоді АВ= х+5

ВС= х

АС= 20см

Складаємо рівняння

х+х+5+20=45

2х=45-20-5

2х=20

х=10 (см) сторона ВС

10+5=15 (см) сторона АВ

Відповідь: 10см, 15см