Автомобіль їхав 5год. з швидкістю 72км/год і 2 год. з швидкістю 86км/год. Яка середня швидкість


Ответы на вопрос

Отвечает Кулинич Георгий.

Ответ:

76 км/год

Пошаговое объяснение:

5год*72км\год=360км

2 год*86км\год=172км

5год+2год=7год

360км+172км=532 км

532:7=76 км/год

Отвечает Бычкова Ольга.

Пошаговое объяснение:

1/ 5•72=360(км/год). 2/ 2•86=172(км/год) 3. 5+2=7(год). 4. 360+172=532(км) 5. 532:7=76(км/год)