Дівчинка купила 18 листівок. Кілька листівок по 7 грн і кілька по 9 грн, заплативши за всю

покупку 144грн. Скільки листівок кожного виду купила дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Деменок Олег.

Ответ:

9 i 9

Пошаговое объяснение:

х - листівок одного виду

у - листівок іншого виду

За листівки першого виду заплатили по 7 грн - всього 7х, а за листівки іншого виду по 9 грн - всього 9у грн. За всю покупку заплатили 144 грн.

Складемо і вирішимо систему рівнянь:

х + у=18

7х + 9у=144

у=18-х

7х + 9 * (18-х)=144

7х+162-9х=144

9х-7х=162-144

2х=18

х=9 листівок першого виду

18-9=9 листівок другого виду