купили 14 листівок по 6 грн і по 9 грн, заплативши всього 90 грн. скільки листівок купили кожного

виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Марина.

Ответ:

114

Пошаговое объяснение:

14*6*9=756(грн)

114+756=870(грн)

это проверка 870-756=114