Купили 14 листівок по 6 грн і по 9 грн, заплативши за всю покупку 114 грн. Скільки купили листівок

кожного виду? С ришением и с умовой пж

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Ответ:14

3(3)

Пошаговое объяснение:14*6=84(ГРН)-стоило 14листків

114-84=30(грн)-стоят другі листочки

30:9=3.(3)-листочков

Отвечает Соколов Иван.

Ответ:

10шт, 4шт

Пошаговое объяснение:

Нехай к-сть листівок по 9 грн - х листівок, тоді к-сть листівок за 6 грн - 14-х листівок. Розв'яжемо рівняння:
6(14-х) + 9х = 114
84 - 6х + 9х = 114
3х = 30
х = 10
10 листівок за 9 гривень
14 - 10 = 4 листівки за 6 гривень