До весняних свят у типографії надрукували 1200 вітальних листівок, 4 год друкували листівки одного

виду і 2 год іншого виду, друкувавши щогодинно однакову кількість листівок, Скільки листівок кожного виду надрукували в типографії?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Олеся.
4+2=6(г) времени печатали 1200÷6=200(л) в год печатали 200×4=800(л) одного вида 200×2=400(л) второго вида