для приготування напою беруть яблучний сік воду і мед в співвідношенні 2:3:1. Скільки взяли

яблучного соку якщо вийшло 18 літрів напою

Ответы на вопрос

Отвечает Шпагин Артём.

Ответ:6л

Пошаговое объяснение:

2х+3х+х=18

6х=18

Х=3

1)2×3=6(л)

Отвечает Калиев Тимур.

Ответ:

Я добре не знаю, але це потрібно може робити так:

Яблучний сік хай буде 2х

Вода хай буде 3х

Мед хай буде 1х

2х+3х+1х=18

6х=18

х=3

ТОДІ ВИХОДИТЬ:

2×3=6 ( яблучний сік);

3×3=9 (вода);

1×3=3 (мед)

Пошаговое объяснение:

Просто розв'язуєш рівняння і виходить розв'язання наприклад 3. Тоді просто х (ікса) підставляємо 3. І так знаходимо те, що було потрібно знайти .

Але я точно не знаю чи то так треба робити. Удачі тобі