Для приготуваня виноградно-яблучного соку взяли 672 л виноградного соку. а яблучного- у k разів

менше. скільки літрів виноградно-яблучного соку одержали. склади вираз для розвязання задачі та обчисли його значення. якщо k=6/

Ответы на вопрос

Отвечает Меркушов Миша.

1) 672:k л яблучного соку взяли для приготування виноградно-яблучного соку
2) 672+672:k л яблучно-виноградного соку одержали

672+672:k ---вираз для розвязання задачі
якщо k=6 то 672+672:6=672+112=784